سامانه مدیریت و پلاک خوان خودرو بهسان

سامانه کنترل تردد

مقدمه

بررسی نرم افزار مدیریت پارکینگ

شماره پلاک خودرو یکی از مناسب‌ترین اقلام اطلاعاتی جهت احراز هویت خودروها می‌باشد. « سامانه‌ هوشمند تشخیص پلاک خودرو بهسان» ابتـدا توسـط دوربین های مخصوص، تصویری از خودروی عبوری اخذ می‌کند و سپس با استفاده از روش‌های پردازش تصویر پیشرفتـه شماره‌ی پلاک خودرو را استخراج می‌نماید. از جمله کاربردهای سامانه پلاک خوان پارکینگ بهسان می توان به پارکینگ های عمومی و خصوصی اشاره نمود. در پارکینگ های عمومی هنگام ورود پس از خوانده شدن خودکار پلاک خودرو، با تحویل کارت پارکینگ و یا چاپ رسید بارکددار توسط اپراتور خودروی ورودی وارد پارکینگ می گردد. هنگام خروج نیز پس از خوانده شدن خودکار پلاک خودرو و دریافت کارت پارکینگ و یا رسید بارکددار توسط اپراتور، هزینه استفاده از پارکینگ با محاسبه مدت زمان توقف خودرو در پارکینگ محاسبه می شود. در پارکینگ های خصوصی با ثبت پلاک های مجاز در سامانه، هنگام مشاهده پلاک های مجاز راهبند بصورت خودکار باز می گردد.


قابلیت ها و امکانات سامانه مدیریت پارکینگ بهسان

traffic

امکان ثبت کلیه ترددها به تفکیک

با استفاده از سامانه مدیریت پارکینگ بهسان کلیه ترددها به همراه تصویر خودرو، ساعت ورود و خروج به پارکینگ، هزینه استفاده از پارکینگ برای خودرو و ... به تفکیک برای هر خودرو ثبت خواهد شد.

receipt

امکان صدور صورتحساب

این سامانه قابلیت صدور صورتحساب شامل شماره پلاک خودرو، زمان ورود و خروج، هزینه و ... را دارد.


digital-display

امکان اتصال تابلوی نمایش

این سامانه توانایی اتصال به تابلوی نمایش مبلغ و تابلوی نمایش ظرفیت خالی پارکینگ را دارد. همچنین می توان دوربین های اضافه را به سامانه متصل نمود.

padlock

افزایش ضریب امنیتی

در این سامانه با امکان اتصال به کارت های RFID و استفاده از دستگاه بارکدخوان امنیت پارکینگ و خودروها افزایش خواهد یافت.


عملکرد تحت شبکه

عملکرد تحت شبکه

در نسخه تحت شبکه این سامانه قادر خواهیم بود بدون تداخل در عملکرد نسخه اصلی نرم افزارعملیاتهایی از قبیل گزارش گیری، ثبت پلاک های مجاز و غیرمجاز، ثبت کاربر و... را انجام دهیم.

تعیین جواز ورود و خروج بر حسب تاریخ و ساعت

تعیین جواز ورود و خروج بر حسب تاریخ و ساعت

تعیین جوازهای تردد گوناگون از جمله قابلیت این نرم افزار می باشد. به عنوان مثال می توانید برای خودروهایی خاص امکان ورود فقط در ساعات اداری را فراهم نمایید.


report

دریافت گزارشات و اطلاعات خاص

امکان دریافت گزارش از تعداد خودروهای حاضر در پارکینگ، خودروهای تردد کرده برای دوره های زمانی مختلف، جستجوی خودروی خاص از روی شماره پلاک و ... از توانمندی های این سامانه است.

payment-method

حدف پول نقد

در صورت استفاده از دستگاه های کارتخوان بانکی امکان پرداخت صورتحساب و حذف پول نقد از قابلیت های سامانه است.نمونه کارها

پارکینگ شاهین شهر

پارکینگ شاهین شهر
ویدئوهایی از نحوه عملکرد نرم افزار


تصاویری از محیط نرم افزار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *