سامانه بهسان توزین با قابلیت پلاک خوانی

سامانه بهسان توزین

مقدمه

نرم‌افزار هوشمند باسکول بهسان توزین (نرم افزار باسکول)، با بهره‌گیری از تکنیک‌های روز برنامه‌نویسی، مدیریت بانک‌های اطلاعاتی و پردازش تصویر قادر به انجام کلیه‌ی امور حسابرسی و صدور قبض مربوط به باسکول‌ها و همچنین تشخیص خودکار پلاک خودروهای توزین شده در آن‌ها می‌باشد به‌طوری‌ که تمامی امور مربوط به باسکول‌ها ازجمله ثبت کاربران، حساب گیری، صدور قبض و… از طریق این سامانه قابل انجام است.

قابلیت ها و امکانات سامانه بهسان توزین

invoice

فرآیند آسان و سریع صدور قبض

با استفاده از این سامانه نمایش وضعیت بستانکاری/بدهکاری راننده، انتخاب نوع ماشین(وانت، کامیونت، کامیون و ...)، انتخاب نوع کالا و ... جهت صدور قبض به راحتی قابل انجام است.

icons8-licence-plate-100

قابلیت تشخیص خودکار پلاک خودرو

با استفاده از نرم افزار تخیص پلاک خودور بهسان، پلاک خودروهایی که از سامانه بهسان توزین استفاده می کنند ثبت و تصاویر آنها ذخیره می گردد.


icons8-speed-up-96

افزایش دقت و سرعت در کار

با استفاده از این سامانه امکان بروز خطای انسانی تقلیل یافته و شاهد افزایش سرعت و دقت در کار خواهیم بود.

network

عملکرد تحت شبکه

در نسخه تحت شبکه این سامانه قادر خواهیم بود بدون تداخل در عملکرد نسخه اصلی نرم افزارعملیاتهایی از قبیل گزارش گیری، ثبت کاربر و... را انجام دهیم.


payment-method

حذف پول نقد

در صورت استفاده از دستگاه های کارتخوان بانکی امکان پرداخت صورتحساب با کارت های بانکی و حذف پول نقد از قابلیت های سامانه است.

digital-display

امکان اتصال تابلوی نمایش

این سامانه توانایی اتصال به تابلوی نمایش مبلغ و تابلوی نمایش وزن خودرو را دارد. همچنین می توان دوربین های اضافه را به سامانه متصل نمود.


نمونه کارها


تصاویری از محیط نرم افزار
2 دیدگاه ها

  1. احسان گفت:

    با سلام
    چطوری میتونم این نرم افزار رو تهیه کنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *